Kontakt

Hvis du har spørsmål eller ønsker å komme i kontakt med oss kan du besøke kontoret vårt eller kontakte oss direkte på telefon/mail.



Villa Wiig AS

Kobbervikdalen 117 c
3036 Drammen

Telefon:

32 88 10 40

Mail:

vegar@villawiig.no

Vegar | Daglig leder

vegar@villawiig.no
tlf: 90 79 26 28





Trond | Prosjektleder

trond@villawiig.no
tlf: 93 23 67 88





Nina | Regnskap og administrasjon

nina@villawiig.no
tlf: 32 88 10 40





Vegard | Selger

vegard.f.j@villawiig.no
tlf: 96 92 35 25






Bjørn Helge | Prosjektleder

bjorn@villawiig.no
tlf: 90 50 01 27





Henning | Prosjektleder

henning@villawiig.no
tlf: 92 01 42 36





Caroline | Visuell kommunikasjon & Teknisk tegner

caroline@villawiig.no
tlf: 41 49 00 11